Tank kovový mini 5cm obrněné vozidlo zpětný chod 3 druhy

Miniaturní plastové modely tanků s pohonem na zpětné natažení ve třech barevných variantách pro všechny malé vojáky a bojovníky Baleno na... více informací »
Tank kovový mini 5cm obrněné vozidlo zpětný chod 3 druhy
Značka: _Ostatní 1_
50 Kč
Více informací »
Miniaturní plastové modely tanků s pohonem na zpětné natažení ve třech barevných variantách pro všechny malé vojáky a bojovníky Baleno na...

Miniaturní plastové modely tanků s pohonem na zpětné natažení ve třech barevných variantách pro všechny malé vojáky a bojovníky Baleno na kartě

Dětská autíčka to jsou hračky které potěší malé i velké

Rozměry balení š v h 10 x 15 x 35cm
Rozměry dětské hračky d 5cm
Materiál plast
Barevné varianty šedá khaki zelená béžová

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Konkrétní druh nebo barvu výrobku barvu posíláme podle aktuálně skladové dostupnostiVe slevě tento produkt Tank kovový mini 5cm obrněné vozidlo zpětný chod 3 druhy lze pořídit aktuálně tady u nás v populární kategorii pro kluky. Máme pro vás podobné produkty z naší kategorie za akční cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka _Ostatní 1_ vám představuje kvalitní výrobky Udělejte radost sami sobě. Máme toho více, u nás v nabídce najdete další kvalitní produkty od dodavatele _Ostatní 1_. Najdete je níže na této stránce.

Tento akční a ve slevě produkt Tank kovový mini 5cm obrněné vozidlo zpětný chod 3 druhy od výrobce se skvělou pověstí _Ostatní 1_ máte možnost dostat zde nyní extra se slevou! Produkt koupíte teď u nás za 50 Kč.