Linteo (ČR) LINTEO Vlhčené úklidové ubrousky 40ks Vlhčené ubrousky LINTEO: UNIVERZÁLNÍ (modrozelená)

Vlhčené ubrousky Linteo Vám usnadní úklid celé domácnosti. Snadné použití pro rychlý a dokonalý úklid - stačí ubrouskem setřít nečistoty z... více informací »
Linteo (ČR) LINTEO Vlhčené úklidové ubrousky 40ks Vlhčené ubrousky LINTEO: UNIVERZÁLNÍ (modrozelená)
Značka: Linteo (ČR)
35 Kč
Více informací »
Vlhčené ubrousky Linteo Vám usnadní úklid celé domácnosti. Snadné použití pro rychlý a dokonalý úklid - stačí ubrouskem setřít nečistoty z...

Vlhčené ubrousky Linteo Vám usnadní úklid celé domácnosti. Snadné použití pro rychlý a dokonalý úklid – stačí ubrouskem setřít nečistoty z požadovaného povrchu a je hotovo! Grafika obalu nenaruší vzhled žádného interiéru, díky tomu můžete mít ubrousky stále k dispozici. Balení obsahuje 40ks ubrousků. Výrobek je součástí produktové řady Linteo.
 
Varianty:

Univerzální (modrozelené) – s antibakteriální přísadou jsou vhodné pro všestranné použití v domácnosti.
Do koupelny (modré) – vhodné pro snadné udržování čistoty ve Vaší koupelně.
Na nábytek (hnědé) – určené pro rychlé a snadné čištění nábytku a dřevěných ploch. Antistatické vlastnosti ubrousků zabraňují usazování prachu. Obsahují přírodní včelí vosk, který zpomaluje stárnutí dřeva, navrací dřevu přirozený vzhled a profesionální lesk bez zanechávání šmouh.

 
Cena pro zákazníky s VIP účtem: 35Kč
Chcete také VIP účet a nakupovat za exkluzivní ceny? Více se se dozvíte dole v sekci VIP účet.

Tento kvalitní a levný kus Linteo (ČR) LINTEO Vlhčené úklidové ubrousky 40ks Vlhčené ubrousky LINTEO: UNIVERZÁLNÍ (modrozelená) od značky se zárukou kvality Linteo (ČR) můžete sehnat zde teď za neuvěřitelně výhodnou cenu. Na našich stránkách za 35 Kč.